Bitcoin TL Değişimi Nasıl Yapılabilir? 

Anasayfa » Bitcoin TL Değişimi Nasıl Yapılabilir? 

Bitcoin TL Değişimi Nasıl Yapılabilir?
Bitcoin 2008 yılında ilk kripto para birimi olarak piyasaya çıkış yaptığı günden bu yana her geçen gün değerini arttırmayı başarmıştır. Sadece son yıllarda biraz değer düşüklüğü ile karşılaşmış olsa dahi bugün bile Türkiye’de yaklaşık 350 bin Türk lirası gibi bir değere sahiptir. Bu nedenle 0.0001 Bitcoin gibi bir birikiminiz dahi olsa, bitcoin tl değişimini yaptığınızda, hatır sayılır bir gelir elde edebilirsiniz.
Günümüzden yıllar öncesinde dahi bir veya birkaç Bitcoin kripto para birimi satın almış ve günümüze kadar muhafaza etmiş kişiler, bugün bitcoin tl değişimlerinde çok yüksek kazançlara ulaşmaktadır. Çünkü bundan yaklaşık 10 sene öncesinde doların 1-2 TL arasında seyrettiği dönemlerde 1 Bitcoin de 5-10$ arasında fiyatlar ile alınabiliyordu. Bugün ise Bitcoin kripto para birimi Türk Lirasına çevrildiğinde sadece 1 Bitcoin sayesinde yüzbinlerce kat kar elde etme imkanı bulunuyor.

Fırsatlar
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın
Hatırlatma

Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sınırlı Süreli

Huobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.

Hatırlatma

Profesyonel yatırım tavsiyesi değildir. Her gerçek kişi kendi finansal kararlarından sorumludur.

Sadece Yeni Üyelere

Bitcoin Dönüşümü Nasıl Yapılabilir?

Eğer elinizde daha önce yatırım amacıyla satın almış olduğunuz 1 Bitcoin kripto para birimi veya daha fazlası bulunuyorsa, bu kripto paranın dönüşümü için kripto para piyasası takibi yapmanız gerekecektir. Özellikle düzenli bir şekilde Bitcoin alım-satımı gerçekleştiren kişilerin karlı dönüşümler yapabilmesi için piyasa takibine çok daha fazla önem vermesi gerekir.
Günümüzde piyasa takibi gerçekleştirebilmeniz için en pratik yöntem olarak kripto para borsalarında bir hesap sahibi olabilir ve telefon uygulamalarını kullanarak takibi sürdürebilirsiniz. Hem yerli borsalar hem de global borsalar akıllı telefon uygulamaları ve web sayfalarıyla anlık olarak Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinde değişimleri sizlere sunmaktadır.
Düzenli bir şekilde takip ettiğiniz ve işlem yapabilmeniz için üyelik gerçekleştirdiğiniz bir kripto para borsası sayesinde Bitcoin ile Türk Lirası arasında kolayca değişim yapabilirsiniz. Çünkü kripto para piyasası borsalar vasıtasıyla 24 saat boyunca işlem yapabileceğiniz ve alım-satım gerçekleştirebileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Bitcoin ve Altcoin Borsası

Bitcoin alış satımı yapmak için bir kripto para borsasına üye olmanız gerekmektedir. Bu borsaya üye olduktan sonra belirli limitlere kadar işlem yapılabiliyorken, belirli limitlerin üzerine çıkıldığında yada para çekme, kripto para çekme gibi işlemler yapılacağı zaman kimlik doğrulaması yapmanızı isteyecektir.

Kimlik doğrulama işlemi, tüm saygın borsalarda, suç gelirlerinin aklanması ,terörizmin finansmanı vb. konuların önüne geçmek için standart bir prosedürdür. Kimlik doğrulamasını tamamladığınızda kripto para borsasında dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

En İyiler

500+ dan Fazla Kripto Koin

Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi

Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor.

Geleceği Olabilecek Projeler

600+Kripto Para

Yeni Projelerin İlk Listelemesi

Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa

Sektör Öncüsü

Hiç Hacklenmedi

Kullanışlı ve Kolay Arayüz

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin

Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi

Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor.

Geleceği Olabilecek Projeler

600+Kripto Para

Yeni Projelerin İlk Listelemesi

Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa

Sektör Öncüsü

Hiç Hacklenmedi

Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Kimosyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım ytapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

Kazanılabilecek en kolay 700 dolar. Huobi hoş geldin bonusu
Bitooin’de çok kritik bir nokta aşıldı. Bitcion’de düşüş bitti mi?
Bitcoin kaldıraç nedir? Nasıl Çalışır? Kaldıraçla İşlem Yapmak.
En İyi Kripto Para Borsasını Seçin
© Copyright 2022 | kriptoparaborsasi.com Tel: +1 602 962 78 73 Adres: Murat Uzun Cad. Barbun Sok no:27 Bornova/İzmir Mail: [email protected]