Gate.io
8.0/10

Gate.io

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Kimosyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım ytapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir.
Anasayfa » Gate.io

Gate.io kripto piyasasının en eski borsalarından biridir. İncelemizde Gate.io borsası hakkında detaylı bilgiler bulacaksınız ve gate.io güvenilir mi sorusuna cevap alacaksınız. Çin’de kurulan ve 2017 yılında Çin’den çıkarak hızla büyüyen borsa, spot kaldıraçlı işlemler, türev işlemler ile çok sayıda yatırım aracını kullanıcılarına sunuyor. Güçlü bir trade engine yani ticareti işleyen algoritmaya sahip olan Borsa, kullanışlı arayüzü ve, kolay ulaşabilir menüleriyle kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor.

Artılar
  • Düşük Komisyon Oranları
  • Yüksek Likidite
  • Gate Token tutanlara Fırsatlar
  • binlerce Koin İşlemi
  • Hızlı Çekim Süreleri
Eksiler
  • Müşteri Temsilcisi

Gate.io özellikle piyasaya yeni çıkan koinlerin işk listelendiği borsalardan biri olarak, kullanıcılarına hem büyük fırsatlar, hem de çok riskli olabilecek koinler sunuyor. Daha çok altcoin borsası olarak öne çıkan borsada binance huobi gibi diğer büyük borsalarda henüz listeleme kriterlerini sağlamamış olan bir çok koinin alış satış işlemlerine ulaşmak mümkün. Yakın zamanda Türkiye pazarına da resmi olarak girmiştir. Gate.io 3 taraf iş ortakları aracılığı ile kredi kartı ile para yatırma ve çekme imkanı sunsa da, bu işlemlerin komisyon oranları yüksek görünüyor. Zaten en başından beri Gate.io kriptodan kriptoya bir kripto para borsası olmaya odaklanmıştır.

Gate.io güvenilir mi? Gate.io 2017 yılında 7500BTC zarar ettiği bir hack yaşadı.

Gate.io Güvenilir Mi?

Gate.io; iki aşamalı doğrulama, oltalama kodu ve resmi , yüksek güvenlikli bulut sunucular kullanmak gibi günümüz teknolojisinin en ileri güvenlik önlemlerini kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca fon şifresi, üye girişi denetlemesi , ip engelleme gibi güvenlik seviyesini artıracak uygulamalar sunuyor. Gate.io 2017 yılında 7500 Bitcoin kaybettiği bir hack saldırısı yaşadı. Bu koinler Gate.io’nun soğuk cüzdanlarından çalındı ve şirket içinde çalışan bir kaç kişi tarafından gerçekleştirildi. Suçlular kısa sürede yakalandı ve çalınan fonlar Gate.io platformuna iade edildi. Bu saldırıdan kullanıcılar her hangi bir zarar etmediler. Gate.io daha önce BTER ismi ile 2013 yılından beri faaliyet gösteren ve dünya çapında milyonlarca kullanıcının güvendiği bir mecra olmayı başardı. Ayrıcı reddit, twitter gibi sosyal medya platformlarında kullanıcıların fon çekememe veya yatırma işlemlerinin gerçekleşmediğine dair şikayetler bulunmuyor.

Gate.io Komisyonları

Gate.io market standartlarında ve bazı durumlarda daha düşük komisyon oranları uygulayarak, kullanıcılarına zarar vermeyi hedeflemiyor. Ayrıca hesaplarında gate koin tutan kullanıcılara komisyon indirimin yanı sıra, bir çok kampanya ve ödüle de erişim sağlıyor.

KoinÇekim Ücrerti
Bitcoin (BTC)0.001 BTC
Ethereum (ETH)0.003 ETH
Litecoin (LTC)0.01 LTC
Ripple (XRP)1 XRP
EOS (EOS)0.1 EOS
Monero (XMR)0.05 XMR
Tron (TRX)0.1 TRX
Tether (USDT)3 USDT

Gate.io görece sektör standartlarında olan ücretleri ile, kullanıcılarını üzmüyor.

Gate.io Airdrop, Dropbox ve Kampanyalar

Gate.io her hafta yeni koin listeleme etkinlikleri sunuyor ve bu listeleme etkinliklerinde kullanıcılar yüksek getiriler elde ettiklerinden bahsediyor. Ayrıca Gate.io belirli platform içi görevleri tamamlayanlara günlük, haftalik ve aylık ödül ve çekilişlere katılma hakkı tanıyor.

Her borsada yerini almış köşe taşı koinler ile birlikte Özellikle yeni piyasaya çıkmış ve görece ivme yakalamış genç koinlerin listelendiği bir platfor olarak öne çıkan Gate.io, kullanıcılarına sorunsuz kripto para ticareti deneyimi sunuyor.

Gate.io Detaylar

Yatırma Yöntemleri
Çekme Yöntemleri
Çekim Limitleri
Para Birimleri
Kuruluş

400+ den Fazla Koin %10 Komisyon İndirimi Haftalık 100.000USDT Airdrop

8.0
Güvenlik
8.0
Ücretler
9.0
Bonus ve Kampanyalar
7.0
Müşteri Temsilcisi
8.0 Ortalama Puan

Bir cevap yazın

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin

Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi

Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor.

Geleceği Olabilecek Projeler

600+Kripto Para

Yeni Projelerin İlk Listelemesi

Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa

Sektör Öncüsü

Hiç Hacklenmedi

Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Kimosyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım ytapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

Kazanılabilecek en kolay 700 dolar. Huobi hoş geldin bonusu
Bitooin’de çok kritik bir nokta aşıldı. Bitcion’de düşüş bitti mi?
Bitcoin kaldıraç nedir? Nasıl Çalışır? Kaldıraçla İşlem Yapmak.
Gate.io
8.0/10
En İyi Kripto Para Borsasını Seçin
© Copyright 2022 | kriptoparaborsasi.com Tel: +1 602 962 78 73 Adres: Murat Uzun Cad. Barbun Sok no:27 Bornova/İzmir Mail: [email protected]