Huobi
9.3/10

Huobi

500+ dan Fazla Kripto Koin

Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi

Günlük 1-1000usd Ödüller

Hemen Üye Ol
Hatırlatma
Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir
Anasayfa » Huobi

Huobi sunduğu çok geniş koin portföyü ve düzenlediği etkinlik ve kampanyalar ile özellikle Türkiye’deki kullanıcılar için çok iyi bir kripto para ve koin borsası seçeneği olarak öne çıkıyor.Huobi Bitcoin borsasını kullanarak 350’den fazla kripto koini alıp satabilir, ayrıca türev işlemler olan Futures ve Opsyon işlemlerine de erişim sağlayabilirsiniz. Düşük komisyon oranları ile öne çıkan Huobi, ayrıca OTC masası ile kişiden kişiye alım satım imkanı sunmakta ve yine stake etme bölümü ile elinizdeki kripto varlıklara yıllık %6000’e kadar getiri elde etmenize olanak sağlıyor. Ayrıca kaldıraçlı işlemler ile yüksek getirili ticaret işlemleri Huobi bünyesinde bir çok koin için kullanılabiliyor. Ayrıca Kripto borçlanması ile elinizde olan ve satmak istemediğiniz koinlerinizi teminat olarak gösterip düşük faiz olranları ile Huobi’den borç alabiliyorsunuz.

Artılar
  • Düşük Komisyon Oranları
  • Yüksek Likidite
  • Banka Seviyesinde Güvenlik
  • Kripto Borçlanması İçin Düşük Faiz
  • Hızlı Çekim Süreleri
Eksiler
  • Müşteri Temsilcisi
  • Mobil Uygulamada Canlı Destek Yoki

Huobi Güvenilir Mi?

Huobi bitcoin ve altcoin borsası kurulduğu yıl olan 2013 yılından bu yana bir sektör öncüsü olarak, yoluna devam ediyor. Kuruluşundan bu yana hiç hack saldırısı yaşamamış ve hiç bir zaman elindeki varlıkları kaybetmemiş oluşu , Huobi’nin güvenlik konusuna ne kadar önem verdiğinin en temel kanıtı. Huobi banka seviyesinde 2 aşamalı güvenlik tedbirleri kullanıcılarını olası saldırılardan korumak için son teknolojik güvenlik önlemleri almakla birlikte , bünyesinde çalıştırdığı yüzlerce mühendis ile sistemin altyapısının güvenliğini de sağlıyor.

Huobi Etkinlik ve Kampanyalar

Huobi ayrıca haftalık ve aylık olarak düzenlediği etkinlikler ile kullanıcılarına yüksek getiriler vaat ediyor. Özellikle primelist adı ile düzenlediği ön satış etkinliği ile kullanıcılar 20-30x gelirleri çok kısa sürede kazanabiliyor. Huobi mobil uygulaması ve masaüstü sitesi kullanıcılara kolay ve erişilebilir bir arayüz sunuyor ve kripto para ve koin alım satımını çok kolay bir hale getirityor.

Huobi Komisyon Ücretleri

Huobi komisyon oranları ile de rakiplerini geride bırakıyor. Kademeli bir komisyon şeması uygulayarak, Borsa içinde ne kadar çok ticaret hacminiz olursa o kadar az bir komisyon alıyor.

Komisyon
Seviye30 Günlük Hacim (BTC) Temel Oran HT Tutan Oran (HT) İndirim 
1< 1000 BTC0.2000%≥10HT0.1800%10%
< 1000 BTC 0.2000% ≥100HT 0.1600% 20% 
< 1000 BTC 0.2000% ≥500HT 0.1200% 40% 
< 1000 BTC 0.2000% ≥1,000HT 0.0900% 55% 
< 1000 BTC 0.2000% ≥2,000HT 0.0800% 60% 
< 1000 BTC 0.2000% ≥5,000HT 0.0700% 65% 

Huobi Güvenilir Mi?

Huobi kullanıcılarının ve altyapılarının güvenliğini çok ciddiye alıyor. Huobi kullanıcıları; iki aşamalı doğrulama , soğuk cüzdan kurumu, hesabı çok hızlı bir şekilde dondurabilme gibi bir çok özellik sayesinde Huobi’yi güvenli bir şekilde kullanabiliyor. Ayrıca Huobi bitcoin borsası hiç hacklenmeyerek güvenliğe ne kadar önem verdiğini kanıtlıyor.Huobi Ddos saldırılarını önlemek için özel tedbirler alıyor ve bu sayede en yoğun zamanlarda bile sorunsuz işlem gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca Huobi tüm varlıklarının çok büyük bir kısmını soğuk cüzdanlarda tutarak olası güvenlik açıklarında zararı en aza indirmeyi amaçlıyor ve kullanıcı fonlarına sigorta olarak hesaplarında her zaman 20.000 Bitcoin tutuluyor.

Huobi işlem hacmi bakımından her zaman en büyük ilk beş borsadan biri olmuştur. Huobide kripto para alıp satarken kullanacağınız mobil uygulama da gayet kullanışlı bir arayüze sahip.

Huobi airdrop etkinlikleri ile her gün 100.000 dolar değerinde token dağıtıyor. Airdrop etkinliklerine katılabilmek için tamamlamanız gereken görevleri üye olduktan sonra görebilirsiniz. Ayrıca Huobi her kullanıcıya 50Bitcoin değerinde haftalık çekilişe katılma hakkı sunuyor.

Huobi’de Hesap Açmak

Huobi’de hesap açmak yalnızca bir dakika sürüyor. Kayıt ekranında e-posta adresinizi doğrulayarak ve şifre belirleyerek bir dakika içerisinde Huobi’nin potansiyel fırsatlar dünyasına giriş yapmış okuyorsunuz. KYC, yani kimlik doğrulaması yapmadan Huobi hesabınıza kripto para yatırabilir ve işlem yapabilirsiniz Kimlik doğrulaması yaptığınızda ise Huobi’nin sunduğu tüm araçlara erişiminiz oluyor. Kimlik doğrulaması işlemi genellikle bir saat içinde hallediliyor. Huobi Kullanıcı dostu özelliklerini ilk üye okurken de sürdürüyor.

350+ Kripto Koin

Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700USDT’te Kadar Hoşgeldin Bonusu

Ömür Boyu %10 Komisyon İndirimi

10.0
Güvenlik
10.0
Ücretler
10.0
Bonus ve Kampanyalar
7.0
Müşteri Temsilcisi
9.3 Ortalama Puan

Bir cevap yazın

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin

Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi

Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor.

Geleceği Olabilecek Projeler

600+Kripto Para

Yeni Projelerin İlk Listelemesi

Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa

Sektör Öncüsü

Hiç Hacklenmedi

Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Kimosyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım ytapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

Kazanılabilecek en kolay 700 dolar. Huobi hoş geldin bonusu
Bitooin’de çok kritik bir nokta aşıldı. Bitcion’de düşüş bitti mi?
Bitcoin kaldıraç nedir? Nasıl Çalışır? Kaldıraçla İşlem Yapmak.
Huobi
9.3/10
En İyi Kripto Para Borsasını Seçin
© Copyright 2022 | kriptoparaborsasi.com Tel: +1 602 962 78 73 Adres: Murat Uzun Cad. Barbun Sok no:27 Bornova/İzmir Mail: [email protected]