Kripto para borsası seçimi kripto para dünyasına ilk kez giren yatırımcının karşılaştığı ilk zorluktur. Çünkü son derece agresif bir yatırım ortamı olan kriptocoin dünyasında maalesef bir çok dolandırıcı yada kripto para borsası gibi işlev gösteren aslında bir ponzi şeması işleten aktörler mevcut. İşte bu yazı ve sitemiz sayesinde böylesine bir yatırım dünyasında karşılaşacağınız ilk zorluğu basit ve sorunsuz bir şekilde atlatmanızı hedefliyoruz.

Fırsatlar
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın
Hatırlatma

Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sınırlı Süreli

Huobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.

Hatırlatma

Profesyonel yatırım tavsiyesi değildir. Her gerçek kişi kendi finansal kararlarından sorumludur.

Sadece Yeni Üyelere

En İyi Kripto Para Borsası

En iyi Kripto para borsası hangisi diye soracak olursanız bu sorunun kesin bir cevabı olmadığını anlamanız çok uzun sürmez. En iyi kripto para borsası sizin ihtiyaçlarınıza en iyi cevap veren borsadır. Örnek vermek gerekirse siz hiç kaldıraçlı işlem yapmayan veya yapmayacak bir yatırımcı iseniz, kaldıraçlı işlem ücretleri düşük ancak spot işlem ücretleri yüksek olan bir borsa sizin için uygun değildir. Benzer bir şekilde satın aldığınız koini hızlı bir şekilde borsadan çıkarma ihtiyacınız var ise işlem ücretleri düşük olmasına rağmen, coin gönderim süreleri yüksek borsalar sizin için uygun olmayacaktır

Örnekler çoğaltılabilmekle birlikte, en başta söylediğimiz gibi,kripto para borsası seçerken ilk dikkat edilmesi gereken nokta, kamuoyunca saygınlığı tescillenmiş, geçen kısa sürede saygın bir marka haline gelmiş, geçmiş dönem icraatleri ile kullanıcılarının güvenlerini kazanmış borsalarda işlem yapmak her zaman riskinizi azaltacak ve varlıklarınızı daha güvenli hale getirecektir. Örnek vermek gerekirse Binance borsası tarihinde 2 kere hacklenmiş ancak zararını kendi parasından karşılayarak kullanıcılarını zarara uğratmamıştır. Aynı şekilde Huobi borsası veya Kraken borsası hiç hacklenmeyerek kullanıcılarını mağdur etmemiştir. Uzun sürelerdir reddit,twitter vb sosyal ağlarda her borsa için küçük çaplı problemler bildirilse de, önemli olan nokta kripto para borsasının bu problemlere yaklaşım biçimi ve problemi çözüp çözmediğidir.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin

Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi

Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor.

Geleceği Olabilecek Projeler

600+Kripto Para

Yeni Projelerin İlk Listelemesi

Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa

Sektör Öncüsü

Hiç Hacklenmedi

Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Kripto para borsası seçerken öncelik ihtiyaçlarınızdır.

Kripto Para Borsalarının Nİtelikleri

Önemli olan konu sizlerin ihtiyaçlarıdır. Yatırım ortamında, gerek reklemlar yoluyla gerekse viral bir şekilde karşınıza adı sanı duyulmadık kripto para borsaları çıktığının farkındayız. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, bu tip oluşumların amacı tamamen sizleri kapana kıstırmaktır. Sitemizde, 2011 yılından bu yana kripto para topluluğu içerisinde en çok saygınlığı olan borsalar listelenmektedir. Bu borsalar kullanıcı odaklı ve kullanıcı dostu borsalar olup, kullanıcılarını hiç bir zaman mağdur etmemiş borsalardır. Ayrıca sitemizde kripto para borsalarının son güncel kampanyaları ve etkinlikleri ile ilgili sunduğu fırsatlara da erişebilirsiniz. Her ne kadar sitemizde yer alan borsalar güvenli borsalar olarak topluluk tarafından kabul edilmişse de, uzun vaadeli yatırımcılar fonlarını kesinlikle soğuk cüzdanlarına taşımalıdır. Günlük veya haftalık al sat yapan kullanıcılar ise riski olabildiğince bölerek yani fonlarını olabildiğince çok farklı borsada tutmaları her hangi bir borsada yaşanabilecek aksaklıkta zararı minimuma indirecektir.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin

Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi

Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor.

Geleceği Olabilecek Projeler

600+Kripto Para

Yeni Projelerin İlk Listelemesi

Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa

Sektör Öncüsü

Hiç Hacklenmedi

Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Kimosyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım ytapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

Kazanılabilecek en kolay 700 dolar. Huobi hoş geldin bonusu
Bitooin’de çok kritik bir nokta aşıldı. Bitcion’de düşüş bitti mi?
Bitcoin kaldıraç nedir? Nasıl Çalışır? Kaldıraçla İşlem Yapmak.
En İyi Kripto Para Borsasını Seçin
© Copyright 2022 | kriptoparaborsasi.com Tel: +1 602 962 78 73 Adres: Murat Uzun Cad. Barbun Sok no:27 Bornova/İzmir Mail: [email protected]