Bu yazımızda gündemde olan çok konuşulan kripto para ile nasıl kolay para kazanabiliriz bunlardan bahsediyor olacağız. Bilindiği üzere Kripto paralarda olsun genel piyasalarda olsun belli bir strateji ve belli kurala sadık kalmak zorundayız. Kalınmadığı takdirde ise maalesef para kayıpları ile karşılaşmak mümkün olabiliyor. Kripto para borsası nedir aynı zamanda kayıpları önlemek ve Kripto para borsasında al-sat yaparak nasıl kolay para kazanabilirsiniz gelin daha net bir şekilde bakalım.

Fırsatlar
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın
Hatırlatma

Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sınırlı Süreli

Huobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.

Hatırlatma

Profesyonel yatırım tavsiyesi değildir. Her gerçek kişi kendi finansal kararlarından sorumludur.

Sadece Yeni Üyelere

KRİPTO PARA BORSASI NEDİR ?

Bilindiği üzere binlerce kripto para çeşidi var bunlar insanların alış ve satış isteklerine göre dünyanın en büyük borsalarında işlem görüyorlar. Ülkemizde ve dünya genelinde güvenlİ işlem yapabileceğiniz birçok borsa bulunuyor. Yatırımcılar borsalar üzerinden takip ettiği Kripto paranın fiyatı düşerken alır istediği seviyeye yükseldiğinde satar aslında konu bu kadar basit aynı altın veya döviz alıp satmak gibi ama farklı olarak kripto para borsaları 7 gün 24 saat işleme açık olduğu için istediğiniz zaman alım ve satım yapabiliyorsunuz böylece günde isterseniz onlarca defa alım satım yapabilir veya gece insanlar uyurken siz para kazanabilirsiniz.

KRİPTO PARA BORSASINDA PARA KAZANMA STRATEJİLERİ VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER:

 Kripto para borasında para kazanma yöntemlerinden ilki Trend bazda al-sat yaparak para kazanmadır. Yani bu yöntemde bir maldan para kazanmak için en dipten almak veya en tepeden satmak zorunda değilsiniz. Burada uygun kârlar gördükçe alıp yeni fırsatlar beklemek tercih edilebilir.

 İkinci olarak bahsedeceğimiz ortadan işleme girmektir. Bu çok yanlış bir hamledir. Kayıpların çoğu bu şekilde olmaktadır. Burada alım-satım yaparken yapılması gereken destek ve direnci çizerek muhtemel alış ve satış bölgelerini belirleyip alışların destek taraflarından satışların ise direnç tarafından yapılması gerekmektedir.

 Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri ise stopsuz asla işlem yapılmaması gerektiğidir. Stop yöntemi ani düşüşlerde zararınızı engeller.Bir diğer kural da maksimum 5 kaldıraçlı işlem yapmaktır. Bu işlemi bir örnekle anlatacak olursak öğreniğin; elinizde 1000 dolarınız varsa bu 1000 dolarla 10 bin dolarlık yani on kaldıraçlı işlem yaparsanız yüzde bir düşüşte 100 dolar yüzde on düşüşte bütün sermayenizi kaybedebilirsiniz. Fakat üç veya üç buçuk kaldıraç kullanırsanız 1000 dolarla 3 bin 500 dolarlık bir pozisyon açarsanız yüzde üçlük bir kâr marjı yakaladığınızda 110 dolar yani yüzde onluk bir sermaye artışı yakalarsınız bu şekilde ilerlemek çok daha sağlıklı sonuçlar vermektedir.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin

Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi

Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor.

Geleceği Olabilecek Projeler

600+Kripto Para

Yeni Projelerin İlk Listelemesi

Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa

Sektör Öncüsü

Hiç Hacklenmedi

Kullanışlı ve Kolay Arayüz

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin

Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi

Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor.

Geleceği Olabilecek Projeler

600+Kripto Para

Yeni Projelerin İlk Listelemesi

Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa

Sektör Öncüsü

Hiç Hacklenmedi

Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Kimosyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım ytapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

Kazanılabilecek en kolay 700 dolar. Huobi hoş geldin bonusu
Bitooin’de çok kritik bir nokta aşıldı. Bitcion’de düşüş bitti mi?
Bitcoin kaldıraç nedir? Nasıl Çalışır? Kaldıraçla İşlem Yapmak.
En İyi Kripto Para Borsasını Seçin
© Copyright 2022 | kriptoparaborsasi.com Tel: +1 602 962 78 73 Adres: Murat Uzun Cad. Barbun Sok no:27 Bornova/İzmir Mail: [email protected]