Kripto paralar, Türkiye’de çok eski bir yere sahip olmasa da henüz birkaç yıl içinde hızlı bir popülarite elde etmeyi başardı. Öncelikle Bitcoin sonrasında diğer kripto para birimleri ile artan bu popülarite ardından da Türkiye’de de bir kripto para borsası ihtiyacı ortaya çıktı. Bu ihtiyaca karşılık olarak öncelikle global borsa şirketleri Türkiye’ye giriş gerçekleştirirken, sonrasında yerel borsalar kurulmaya başlandı.

Türkiye’de kripto para borsaları faaliyete ilk başladıkları dönemlerde öncelikli olarak Bitcoin üzerinden işlem yapmanızı sağlıyordu. Yani borsa üyesi olan kişiler, sahip oldukları yatırımları için bitcoin tl dönüşümlerini düzenli bir şekilde gerçekleştirebiliyordu. Sonraki yıllar içerisinde ise dünyanın bilinen onlarca farklı kripto para birimi olarak ETH, BNB, USDT, XRP veya ADA gibi kripto para bu borsalar üzerinde yer almaya başladı.

Fırsatlar
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın
Hatırlatma

Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sınırlı Süreli

Huobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.

Hatırlatma

Profesyonel yatırım tavsiyesi değildir. Her gerçek kişi kendi finansal kararlarından sorumludur.

Sadece Yeni Üyelere

Türkiye’nin En Popüler Kripto Para Borsaları

Günümüzde Türkiye’de bitcoin tl değişimlerinden başlamak üzere diğer tüm kripto para birimlerinde alım-satım ve değişim yapabilmek için birçok borsa tercih edilebiliyor. Sayıları giderek artan kripto para borsaları arasında Türkiye’nin popüler yerli şirketleri olarak BtcTurk, Binance, Paribu, Bitexen ve Bitlo gibi platformlar bulunuyor.
Öte yandan Türkiye’de faaliyet gösteren global kripto para borsası platformları da çok yüksek kullanıcı kitleleri ile önemli bir yere sahip olmayı başarıyor. Bu platformlar arasında da Binance, Kucoin, Bithumb, Kraken, Coinbase Pro, Coinsmart ve Bitpanda gibi örnekler yer alıyor. Bu borsaların her biri farklı avantajlara sahip olarak kimi zaman arayüz açısından kolay bir kullanım, kimi zaman düşük işlem ücretleri, kimi zamanda daha fazla kripto parayı listelemiş olmalarıyla tercih ediliyor.
Türkiye geneline bakıldığında ise bugün özellikle Borsa İstanbul gibi hisse senedi borsalarına ilgi azalırken, kripto para piyasasında milyonlarca vatandaş işlem yaparak daha büyük bir yapı oluşturuyor. Bir yandan da geçtiğimiz yıllarda Thodex gibi borsaların dolandırıcılık olayları ve batma sansasyonları bazı kullanıcıların piyasaya endişe ile yaklaşmasına da neden olabiliyor.

En İyi Borsalar

350+ Kripto Koin

Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700USDT’te Kadar Hoşgeldin Bonusu

Ömür Boyu %10 Komisyon İndirimi

9.3
Hatırlatma
Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir

500+ Koin Alım Satım İşlemi 

Sektör Lideri

Ömür Boyu %10 Komisyon İndirimi

Kolay ve Kullanışlı Arayüz

9.0

Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir

Kucoin 600+ kripto para birimi ticareti ve uygulamadaki kullanışlı ve kolay bir arayüz ile ortalamanın üzerinde bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

8.8

Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir

İşlem Hacmine Göre 0’a Kadar Komisyon

Güvenlik konusunda Karaken sektörün Belirleyicisi Konumunda

8.5

Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir

400+ den Fazla Koin %10 Komisyon İndirimi Haftalık 100.000USDT Airdrop

8.0

Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin

Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi

Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor.

Geleceği Olabilecek Projeler

600+Kripto Para

Yeni Projelerin İlk Listelemesi

Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa

Sektör Öncüsü

Hiç Hacklenmedi

Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Kimosyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım ytapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

Kazanılabilecek en kolay 700 dolar. Huobi hoş geldin bonusu
Bitooin’de çok kritik bir nokta aşıldı. Bitcion’de düşüş bitti mi?
Bitcoin kaldıraç nedir? Nasıl Çalışır? Kaldıraçla İşlem Yapmak.
En İyi Kripto Para Borsasını Seçin
© Copyright 2022 | kriptoparaborsasi.com Tel: +1 602 962 78 73 Adres: Murat Uzun Cad. Barbun Sok no:27 Bornova/İzmir Mail: [email protected]