Web3 nedir? Neyi ifade etmektedir? İnternet ya da web, yıllar boyunca büyük değişikliklere uğradı. İcadından beri internet, belirli aralıklarla farklı bir basamağa yükseldi. İlk aşama web 1, salt okunur statik bir webi ifade ediyordu. Web 2 ise dinamik webi ifade ediyor. Web 3 ise merkezi olmayan bir internet sunuyor. Web 2’de bilgiler, merkezi bir güç tarafından kontrol edilmekte, sosyal medya hesaplarından erişilebilecek tüm kanallara kadar kullanıcıların bilgilerine erişilebilmektedir. Web 3’ün ön plana çıkan özellikleri ise, anlamsal ağ olması, her yerde bulunması, yapay zekâ ve makine öğrenmesi olması ve üç boyutlu grafikler.

Fırsatlar
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın
Hatırlatma

Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sınırlı Süreli

Huobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.

Hatırlatma

Profesyonel yatırım tavsiyesi değildir. Her gerçek kişi kendi finansal kararlarından sorumludur.

Sadece Yeni Üyelere

Web 3’ü diğerlerinden üstün hale getiren özellikleri ise şunlardır; merkezi bir kontrol noktası olmaması, artan bilgi bağlantısallığı, daha verimli görüntüleme, daha başarılı reklamlar ve pazarlama, daha iyi müşteri desteği. Merkezi bir kontrol noktası olmaması demek, sistemde kontrolü ele alan bir aracı olmaması anlamına gelmektedir. Bu da kuruluşların uygulayabilme ihtimali olan çeşitli erişim engellemeleri ve sansürleme durumunu ortadan kaldırmaktadır. Artan bilgi bağlantısallığı demek, daha fazla veri internete bağlandıkça, daha kapsamlı bir veri havuzu algoritmaya girmektedir. Böylece gelişen algoritma sayesinde, kullanıcıların ihtiyaç ve taleplerine yönelik daha doğru sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Daha verimli görüntüleme ise, arama motorlarının zamanla gelişerek ve meta verilerine dayanarak daha alakalı sonuçlar sunması anlamına gelmektedir.

En İyi Borslar

350+ Kripto Koin

Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700USDT’te Kadar Hoşgeldin Bonusu

Ömür Boyu %10 Komisyon İndirimi

Hatırlatma
Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir

500+ Koin Alım Satım İşlemi 

Sektör Lideri

Ömür Boyu %10 Komisyon İndirimi

Kolay ve Kullanışlı Arayüz

Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir

Kucoin 600+ kripto para birimi ticareti ve uygulamadaki kullanışlı ve kolay bir arayüz ile ortalamanın üzerinde bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir

İşlem Hacmine Göre 0’a Kadar Komisyon

Güvenlik konusunda Karaken sektörün Belirleyicisi Konumunda

Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir

400+ den Fazla Koin %10 Komisyon İndirimi Haftalık 100.000USDT Airdrop

Profesyonel Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Bu sayede aranılan bilgiye kolayca ulaşılabilen konforlu bir web görüntüleme sistemi oluşmuştur. Daha başarılı reklamlar ve pazarlama da web3’ün daha kapsamlı yapay zekâ sistemleri kullanması sayesinde oluşmakta. Kullanıcıların karşına rastgele reklamlar yerine, tüketici bilgileri sayesinde ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına yönelik içerikler çıkarılmaktadır. Daha iyi müşteri desteği olması, eş zamanlı birden fazla bireyle bağlantı kurabilen iletişim araçları sayesinde, kişilerin destek birimleriyle bağlantı kurmada daha memnun edici bir deneyim yaşayabilmesi anlamına gelmektedir.

web

Tüm bu gelişmelerin yanında web3 coinleri de bu popülaritenin içinde yerini almıştır. Bu coinler, web3 teknolojisi üzerinde kullanılabilen, yatırım yaparak kazanç elde edilebilen ya da harcanabilen para birimleridir. Bu coinler, HNT, LINK, THETA, KSM, GRT, FIL, MANA, BAT, AR, FLUX, AUDIO, DOT olarak sıralanabilir.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin

Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi

Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor.

Geleceği Olabilecek Projeler

600+Kripto Para

Yeni Projelerin İlk Listelemesi

Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa

Sektör Öncüsü

Hiç Hacklenmedi

Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Kimosyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım ytapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

Kazanılabilecek en kolay 700 dolar. Huobi hoş geldin bonusu
Bitooin’de çok kritik bir nokta aşıldı. Bitcion’de düşüş bitti mi?
Bitcoin kaldıraç nedir? Nasıl Çalışır? Kaldıraçla İşlem Yapmak.
En İyi Kripto Para Borsasını Seçin
© Copyright 2022 | kriptoparaborsasi.com Tel: +1 602 962 78 73 Adres: Murat Uzun Cad. Barbun Sok no:27 Bornova/İzmir Mail: [email protected]